Butterfly Laura
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lijepo se provedite na mom forumu.
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Da li su gay ljudi ok?

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Lil tedy
Admin
Lil tedy


Broj postova : 379
Join date : 30.06.2009

Da li su gay ljudi ok? Empty
PostajNaslov: Da li su gay ljudi ok?   Da li su gay ljudi ok? I_icon_minitimened srp 05 2009, 12:17

Što mislite o njima? Opišite svoje mišljenje. Što milite o posvajanju djece (ako su roditelji gay)?

Ja mislim, da je gay partnerstvo u redu, ali ako roditelji uvjeravaju djecu kako je gay super, a djete ne želi biti gay onda nemaju pravo posvojiti djete. Djete ima pravo na mišljenje. Ako se djete zaljubi u isti spol roditelji trebaju to prihvatiti, a ne na primjer izbaciti ga/je iz kuće. Slažete se da svatko ima pravo na svoje mišljenje? Naravno. A što se tiće Boga, kako je stvorio ljude različitog spola kako bi rađali djecu. S time se slažem, ALI! Na Zemlji je ljudi.... Ne mogu ni izbrojati. Neke žene rađaju po 10-ak djece, što je meni "umobolno". Znači da ljudi i djeca imaju pravo biti gay. Što bi vi napravili kada bi vam curica rekla volim npr. Anu. Ili kada bi vam dječak rekao volim npr. Antu. Mislim da bi se šokirali, no neki bi to prihvatili, a neki ne bi. Mislim da su mišljenja različita, no kad se dogodi da u našoj obitelji (kad se oženimo i dobijemo djete) djete voli isti spol i tako je gay djete mislim da bi svi "dobri" (a mislim da je na forumu jako puno dobrih), sve bi se prebacilo na prihvačanje gay populacije. Nitko normalan ne bi djete tukao i izbacio iz kuće jer je gay. Naravno, možda bi bili šokirani, ali bi ubrzo prihvatili. Znači sve se svodi na privaćanje. Što se tiće ženjenja gay ljudi, to prihvaćam. Ako se oni zapravo vole, imaju pravo se ženiti. Na Zemlji je krcato gay ljudi i još više "normalnih ljudi". Kao što je na Svijetu krcato ljudi koji zlostavljaju svoje žene. Kako to prihvaćaju neki? Tako i gay ženidba. Ako jedan/jedna gay osoba neće zlostavljati, tući, psihićki zlostavljati oni imaju pravo na ženidbu. Neki gay parovi trebaju biti prijmjer svima, možda se oni nikada neće posvađati, što je malo vjerojatno. Možda se nikada neće tući, što je vjerovatnije...
Mogu samo reći da nisam protiv gay ljudi, ali svakako ne bih nekome poželila da je gay.
Ako želi biti gay, tj. ako voli gay čovjeka, imaju se pravo voljeti. To je moje misljenje...To je bilo sve od mene.
[Vrh] Go down
http://tedychak-mojdnevnik.blogspot.com/
Rise Up




Broj postova : 99
Join date : 01.07.2009

Da li su gay ljudi ok? Empty
PostajNaslov: Re: Da li su gay ljudi ok?   Da li su gay ljudi ok? I_icon_minitimened srp 05 2009, 20:46

ne valja i kraj, jednom sam objasnjavo i nikad vise....
[Vrh] Go down
Lil tedy
Admin
Lil tedy


Broj postova : 379
Join date : 30.06.2009

Da li su gay ljudi ok? Empty
PostajNaslov: Re: Da li su gay ljudi ok?   Da li su gay ljudi ok? I_icon_minitimened srp 05 2009, 21:03

Pa kopiraj, i ja sam kopirala svoj post (s jednog drugog foruma)
[Vrh] Go down
http://tedychak-mojdnevnik.blogspot.com/
Sponsored content





Da li su gay ljudi ok? Empty
PostajNaslov: Re: Da li su gay ljudi ok?   Da li su gay ljudi ok? I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Da li su gay ljudi ok?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Butterfly Laura :: Ostalo :: Male rasprave-
Forum(o)Bir: