Butterfly Laura
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lijepo se provedite na mom forumu.
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Vrste vanzemaljaca

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Tehnička budala

Tehnička budala


Broj postova : 25
Join date : 02.07.2009
Age : 29
Lokacija : Mafijsko utočište

Vrste vanzemaljaca Empty
PostajNaslov: Vrste vanzemaljaca   Vrste vanzemaljaca I_icon_minitimesri srp 08 2009, 19:07

Za sve koje vjeruju u one vanemaljce od 3 metra zelene boje i s 80 očiju,navodno ima i različitih vrsta.Dijelimo ih na dobre(''Good guys'') i loše(''Bad guys'') xD.Neke vrste su:Reptiloidi(reptoidi),Insektoidi,Zeleni ljudi,Zlatna rasa,Eternalci,Kasimar ili Plava Rasa,Devijanti, Meta-Terestrijalci(putnici kroz vrijeme Cool ),Paraterestijalci,Greysi,Rigleijanci i postoji možda još par vrsta koje su poznate.Smarta se da su Greysi uhvaćeni par puta i na njima su se izvodile prve autopsije,prvi Greys koji je uhvaćen nazvan je EBE.Također se smarta da su Greysi odgovorni za otmice ljudi i da im ugrađuju usadke u vrat.Ispričavam se ako je što krivo napisano pisala sam na temelju sjećanja.



REPTILOIDI ILI REPTOIDI
- Kraljevstvo: Životinjsko
- Kolo: Kičmenjaci
- Klasa: Reptili
- Red: Theropous
- Familija: Hominidae
- Vrsta: Homo Lacerate

OBS: Potrebno im je da se nalaze u blizini određenih uređaja da bi se održali u životu
Posjeduju tehnologiju visokog stupnja
PODACI O REPTILOIDIMA:

- Prosječna visina:
- Mužjaci: 2.0 m
- Ženke: 1.4 m


- Prosječna težina:
- Mužjaci: 200kg
- Ženke: 100kg


- Temperatura tijela: temperatura okoline
- Puls/Disanje: 40/10
- Krvni pritisak: 80/50

- Životni vijek:

Mužjaci: 60 zemaljskih godina
Ženke: 23 zemaljske godine

Hladnokrvna su stvorenja,jako slabo im je razvijen mali mozak pa su veoma spori dok se kreću.Oči im se nikada kompletno ne zatvaraju.
Ovi Reptiloidi ili Reptoidi su preživjeli do dan danas sakriveni u dubokim pećinama ispod zemlje.


INSEKTOIDI

Kraljevstvo: životinjsko
Kolo: kičmenjaci
Klasa: sisari
Red: Primati
Familija: Insectoid
Vrsta: Homo Insectoid

Srednja visina i težina(Gospodarska rasa)

Mužjaci: 1.6m,70 kg
Ženke: 1.2m,40 kg


Srednja visina (Sluge)

Mužjaci: 1.0m,35 kg
Ženke: 1.0m,35 kg

Temperatura tijela: 102°F
Puls/disanje: 110/2


Životni vijek
Mužjaci: 130 zemaljskih godina
Ženke: 150 zemaljskih godina

Retina (mrežnjaća) insektoida sastoji u cijelosti od tonsko-senzitivnih štapića i nije u stanju da razluči svjetlost različitih talasnih dužina.



Nekoliko rasa, uključujući neke već prethodno spomenute, još uvijek žive u unutrašnjosti zemlje:

- Zeleni Ljudi – Dio onih koji su preživjeli. Održali su se kao dio rase K'ushui K'hotans.
-Caspan Jassan Paegans ili Zlatna Rasa – održali su se na planinskom području orijentalnog dijela zemlje. Stvorili Esene.
-Eternalci – genetički mutanti koji potiču od rase Altair. Žive nevjerovatno dugo
-Kasimar ili Plava Rasa – nekada davno stvorili Mu, Lemuriju i Atlantidu. Preživjeli danas žive duboko pod zemljom a atlantiđani pod vodom.
- Devijanti – mutanti koji potiču od rase Kasimar/Insektoidi (vrlo primitivna i opasna stvorenja). Legende o demonima su nastale na osnovu interakcije ljudi sa ovom rasom iz podzemlja.



META-TERESTRIJALCI

Vanzemaljci iz druge vremensko-prostorne oblasti postojanja ili zemaljska bića iz drugog vremena-prostora
META-TERESTRIJALNI posjetioci dolaze sa jedne druge prostorno-vremenske oblasti postojanja.
Putnici kroz vrijeme. Rezultat su eksperimenta ukrštanja između ljudi sa zemlje i vanzemaljaca iz zvjezdanog sistema Zeta Reticulae iz jedne od naših mogućih budućnosti. Ovje ćemo navesti samo rasu ESSESSANI.


PARATERESTRIJALCI
Para-terestrijalci dolaze iz nekoliko različitih paralelnih univerzuma.Postoji jako malo podataka o njima.
Neke vrste:

1. Ime ovog stvorenje je skoro nemoguće izgovoriti i napisati. Zbog toga smo ovo inteligentno biće nazvali XZ. Oni liče na amebe ili pihtije.

2. MOOK – vrlo malo (1.3m) i proždrljivo stvorenje sa dugim rukama i tri prsta.Nose smiješnu odjeću. xD

3. WADIG, Bigfoot, Jetty, Sasquatch – izgleda kao primitivna vrsta primata, međutim, radi se o inteligentnom biću. Normalno nikada ne nosi odjeću, što je neke nagnalo na pomisao da se radi o primitivnom biću.
* prema nekim izvorima ova stvorenja orginalno potiču s Marsa, a trenutno su pod kontrolom greys-a i reptoida iz 4-tog denziteta. Često obavljaju određene manualne radove u njihovu korist i obično su viđeni u oblastima pojačane NLO aktivnosti



I evo za kraj dolazimo do famoznih Greysa:

GREYS

#1 Tip A: Rigelijanci, Rigel, ili Grey
#2 Tip B: 2-Zeta Reticulae, Z-Reticulae 1, ili Grey
#3 Tip C: 2-Reticulae, Z-Reticulae 2, ili Grey
#4 Tip D: Orion, Plejade, ili Nordic
#5 Tip E: Zvijezda Bernard, Orange

EBE – ime koje je nadjeveno prvom vanzemaljcu zarobljenom prilikom pada letećeg tanjira u Roswell-u, New Mexico, USA. Umro je nakon par godina.

RIGELIJANCI(Vrsta greysa)
Tipični zloćudni ALF(Alien Life form). Može se opisati ovako:

- visina 90-150cm
- duge tanke noge
- nježne građe
- glava veća nego normalno (prema ljudskim proporcijama)
- nemaju auditorni aparat (organe sluha)
- nemaju dlake
- velike, oči sa crnim vertikalnim zjenicama, zakošene oko 35 stepeni («mačje oči»)
- mala, ravna usta sa tankim usnama
- ruke im liče na bogomoljke (vrsta insekta)
- duge ruke sa malim šakama
- prsti slični kanđama, (dva kratka i dva duža međusobno povezana membranom)
- tvrda siva koža slična reptilskoj
- mala stopala sa četiri mala prsta, slična kanđama
- neki organi su im slični ljudskim ali razvijeni nekim drugim procesom evolucije
- imaju dva odvojena mozga i nefunkcionalan digestivni sistem
- digestivni sistem vanzemaljaca nad kojima je izvršena autopsija bio je atrofiran a ni u njihovim srušenim letjelicama nisu pronađene zalihe hrane
- kreću se proračunato, polako i precizno

Sistem za održavanje u životu ovih bića zahtjeva ljudsku krv i druge ljudske biološke supstance. U ekstremnim slučajevima oni ove supstance mogu zamjeniti supstancama životinjskog porijekla. Hrana im se pretvara u energiju uz pomoć hlorofila procesom neke vrste fotosinteze a razgradni produkti, odnosno, ekskreti, izlučuju im se kroz kožu (kao kod nekog biljnog životnog oblika?). Ova stvorenja posjeduju dva mozga koja su međusobno razdvojena koštanim tkivom (prednji i zadnji mozak). Nismo primjetili ikakvu vezu između ta dva mozga.

LUNA-1; - baza Rigelijanaca stacionirana na drugoj strani Mjeseca. Viđena je i snimljena od strane astronauta (Apollo). Ova baza im služi za izvođenje iskopavanja određenih ruda, prilikom čega koriste džinovske mašine i letjelice koje neki nazivaju «matičnim svemirskim brodovima».

WAVENEST – je naziv za bazu Rigelijanaca koja je stacionirana u oceanu.

- Posjeduju velike letjelice oblika cigare.

Prvi kontakt sa greysima i američkom vladom je uspostavlajn između 1947 i 1971.g.Smatra se da je glavni cilj Greysa istrijebiti našu civilizaciju i pobiti nas xD.Negdje 1983.g.-ne, pojavila se jedna priča od strane vladinih izvora da su greys-i ti koji su odgovorni za našu biološku evoluciju uz pomoć manipulacije naše DNA.




Evo ljudi to jeto,nisam ništa kopirala,sve sam kratila sa svog izvora(galaksija.com).Nadam se da vam se sviđa i pokušavala sam vam to prilagoditi.Enjoy!


Vrste vanzemaljaca F_reptiloidim_e8c52bc
Reptiloid

Vrste vanzemaljaca F_insektoidmum_0192cee
Insektoid muški tip 1

Vrste vanzemaljaca F_ins2muskim_3593002
insektoid ženski tip 2

Vrste vanzemaljaca F_mereditm_52bd5b9
meredit

Vrste vanzemaljaca F_mookm_139b9f2
mook

Vrste vanzemaljaca F_greysm_af32ade
greys
[Vrh] Go down
Lil tedy
Admin
Lil tedy


Broj postova : 379
Join date : 30.06.2009

Vrste vanzemaljaca Empty
PostajNaslov: Re: Vrste vanzemaljaca   Vrste vanzemaljaca I_icon_minitimečet srp 09 2009, 18:20

Meni su greysi preeeeeeeludi. Oni su poznati. Super si ovo napravila. Ostali su mi malo...zastrašujuči...
[Vrh] Go down
http://tedychak-mojdnevnik.blogspot.com/
Tehnička budala

Tehnička budala


Broj postova : 25
Join date : 02.07.2009
Age : 29
Lokacija : Mafijsko utočište

Vrste vanzemaljaca Empty
PostajNaslov: Re: Vrste vanzemaljaca   Vrste vanzemaljaca I_icon_minitimepet srp 10 2009, 17:56

Da,a greysi su navodno krivi za otmice ljudi,ahahhaahaha
[Vrh] Go down
Lil tedy
Admin
Lil tedy


Broj postova : 379
Join date : 30.06.2009

Vrste vanzemaljaca Empty
PostajNaslov: Re: Vrste vanzemaljaca   Vrste vanzemaljaca I_icon_minitimepet srp 10 2009, 18:00

pale affraid
lol!
Neznam zašto su mi dragi scratch ako kradu... brrrrr, jojjjj.... lol!
[Vrh] Go down
http://tedychak-mojdnevnik.blogspot.com/
Rise Up




Broj postova : 99
Join date : 01.07.2009

Vrste vanzemaljaca Empty
PostajNaslov: Re: Vrste vanzemaljaca   Vrste vanzemaljaca I_icon_minitimened srp 12 2009, 18:59

e, TB si vidjela ovo:

http://www.net.hr/planet-x/page/2009/07/11/0069006.html

XD...alieni nas trebaju da se mnoze

ja se samo nadam da nisu pederi... Suspect
[Vrh] Go down
Tehnička budala

Tehnička budala


Broj postova : 25
Join date : 02.07.2009
Age : 29
Lokacija : Mafijsko utočište

Vrste vanzemaljaca Empty
PostajNaslov: Re: Vrste vanzemaljaca   Vrste vanzemaljaca I_icon_minitimened srp 12 2009, 22:24

Naravno,redovito čitam tu stranicu xD.I stari mi isto tako redovito ludi kad me vidi da po tome vrtim xD.Al' ovako nešto sam gledala u Dosjeeima X,ldulo,jedna žena je rodila vanzemaljca u toj seriji,zakon xD
[Vrh] Go down
Rise Up




Broj postova : 99
Join date : 01.07.2009

Vrste vanzemaljaca Empty
PostajNaslov: Re: Vrste vanzemaljaca   Vrste vanzemaljaca I_icon_minitimepon srp 13 2009, 17:22

Tehnička budala je napisao/la:
Naravno,redovito čitam tu stranicu xD.I stari mi isto tako redovito ludi kad me vidi da po tome vrtim xD.Al' ovako nešto sam gledala u Dosjeeima X,ldulo,jedna žena je rodila vanzemaljca u toj seriji,zakon xD
cini mi se da sam gledo to, il je to bilo nes drugo...

ja sam procito na nekoj stranici da su vanzemaljci zapravo onakvi kak ih se opisuje u ljudi u crnom, znaci; da izgledaju ko ljudi, al da su zapravo vanzemaljci...meni zvuci ne moguce al bilo bi fora...
[Vrh] Go down
Tehnička budala

Tehnička budala


Broj postova : 25
Join date : 02.07.2009
Age : 29
Lokacija : Mafijsko utočište

Vrste vanzemaljaca Empty
PostajNaslov: Re: Vrste vanzemaljaca   Vrste vanzemaljaca I_icon_minitimepon srp 13 2009, 22:24

Rise Up je napisao/la:
Tehnička budala je napisao/la:
Naravno,redovito čitam tu stranicu xD.I stari mi isto tako redovito ludi kad me vidi da po tome vrtim xD.Al' ovako nešto sam gledala u Dosjeeima X,ldulo,jedna žena je rodila vanzemaljca u toj seriji,zakon xD
cini mi se da sam gledo to, il je to bilo nes drugo...

ja sam procito na nekoj stranici da su vanzemaljci zapravo onakvi kak ih se opisuje u ljudi u crnom, znaci; da izgledaju ko ljudi, al da su zapravo vanzemaljci...meni zvuci ne moguce al bilo bi fora...


da,u knjizi gdje sam čital sve ovo piše:''Oni hodaju među nama.''
[Vrh] Go down
Sponsored content





Vrste vanzemaljaca Empty
PostajNaslov: Re: Vrste vanzemaljaca   Vrste vanzemaljaca I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Vrste vanzemaljaca
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Butterfly Laura :: Ostalo :: Paranormalno-
Forum(o)Bir: