Butterfly Laura
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lijepo se provedite na mom forumu.
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Pomozite mi!

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Lil tedy
Admin
Lil tedy


Broj postova : 379
Join date : 30.06.2009

Pomozite mi! Empty
PostajNaslov: Pomozite mi!   Pomozite mi! I_icon_minitimepon srp 06 2009, 22:28

Ovako, molim vas help. Ja imam dvije simpe, jedna je završila 5. razz i nema šanse da me zavoli. E sad ja trebam help za drugu simpu, on je u... živi u... ehrm... u Canadi, sada će netko pomisliti da je nemoguće biti zaljubljen u nekog miljarde kilometara daleko, vidite da je moguče. On svako ljeto dolazi sa sestrom, mamom i bakom na Brač. Tamo mi je rođak i njegova žena i striko moj. Ja i teta koji put idemo zajedno na Brač. On na Braču ostane ja mislim po tri mjeseca, jer mu se ne isplati iz Canade ići zbog pet dana. E i sad, ja i on smo supp prijatelji, tamo je još jedan moj prijatelj. On je iz Zagreba i također ostane duže tamo. Jedan pu smo išli u kino. Mislim... to i nije neko kino. To je samo ljeti u jednom mjesecu (ja mislim 7.) E i to je besplatno, kino je otvoreno i vide se zvjezde, baš je romantično. On je zgodan i sve, ja bi mu rekla da mi je simpa ali... Možda pokvarim prijateljstvo tada... Ipak se malo sramim. Njegova "vikendica" je do naše, di ja i teta spavamo, tako da ja često, svaki dan idem kod njega. Pričamo na Engleski i koji put na Hrvatski (oboje znamo i Engleski i Hrvatski). On ima vrt i prekrasno je. Da se vratim na temu... kako... kako da mu rečem da mi je simpa? Ili da mu ne rečem? Šta da radim? I love you Da ostanemo naaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaajbolji prijatelji (kako ga ja smatram) ili...
Ili da ga pitam mail pa da mu na mail rećem kako mi je simpa??? Da!!! Može tako? Ili je to malo... glupo? Možda on zaboravi i kad na ljeto se sretnemo on mi bude opet najbolji prijatelj. Ja sam pre mlada za prvi kiss, tako da... ja bi mu samo rekla što osječam. Ili sam i za to premlada? Plzzzzz savjet.
Meni je ono da mi da mail najbolja opcija...
[Vrh] Go down
http://tedychak-mojdnevnik.blogspot.com/
Rise Up




Broj postova : 99
Join date : 01.07.2009

Pomozite mi! Empty
PostajNaslov: Re: Pomozite mi!   Pomozite mi! I_icon_minitimened srp 12 2009, 18:57

vec je starija malo tema al ajde...

sad nije vazna velika razlika izmedu vas (u kilometrima)...

al kad budete 7, 8 razred bit ce razlika, premlada si...

mislim ti mu reci da ti se svida...al od tog ti nece bit nis ozbiljno ak se to nadas...=)
[Vrh] Go down
Lil tedy
Admin
Lil tedy


Broj postova : 379
Join date : 30.06.2009

Pomozite mi! Empty
PostajNaslov: Re: Pomozite mi!   Pomozite mi! I_icon_minitimečet srp 23 2009, 11:11

Ma ne nadam se. Ma ništa, nema gotovo...
[Vrh] Go down
http://tedychak-mojdnevnik.blogspot.com/
Lil tedy
Admin
Lil tedy


Broj postova : 379
Join date : 30.06.2009

Pomozite mi! Empty
PostajNaslov: Re: Pomozite mi!   Pomozite mi! I_icon_minitimepon srp 27 2009, 21:46

KLJUČAM
[Vrh] Go down
http://tedychak-mojdnevnik.blogspot.com/
Sponsored content





Pomozite mi! Empty
PostajNaslov: Re: Pomozite mi!   Pomozite mi! I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Pomozite mi!
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Butterfly Laura :: Teen doba :: Ljubav i simpatije-
Forum(o)Bir: